O NAS

Marka MARBET została założona w 1995 roku. Wszystko rozpoczęło się od zaprojektowania, uszycia oraz sprzedaży jednej kurtki. Pierwszą siedzibą firmy był rodzinny dom właścicieli, a następnie budynek w Radomiu, gdzie do dnia dzisiejszego odbywa się produkcja. Od momentu powstania stale zyskiwała na popularności i aktualnie jest liderem na rynku producentów odzieży skórzanej w Polsce.

Firma specjalizuje się głównie w produkcji odzieży skórzanej, a od 2016 roku w ofercie znalazły się także oryginalne i eleganckie kurtki tekstylne.

W skład sieci marki MARBET wchodzą stoiska partnerskie w całym kraju oraz za granicą, dzięki czemu zainteresowani naszymi produktami Klienci z łatwością mogą sprawdzić i zakupić nasze propozycje. Modne wzornictwo, umiejętność odczytywania wciąż zmieniających się wymagań klientów oraz szybkiego reagowania na zmiany rynkowe, a szczególnie najwyższa jakość produkowanej odzieży skórzanej powodują nieustanny wzrost punktów dystrybucji ale i asortymentu.  Przykładamy wielką wagę do najwyższej jakości, dlatego wszystkie nasze damskie i męskie kurtki skórzane oraz tekstylne przechodzą szczegółową kontrolę zanim zostaną przekazane na rynek handlowy. Jako polski producent kurtek skórzanych oraz tekstylnych swoimi propozycjami modowymi udowodniliśmy, że moda daje nieograniczone możliwości stylistyczne.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w której znajdziesz odzież stanowiącą idealne dopełnienie garderoby współczesnej kobiety i eleganckiego mężczyzny. Nasze ubrania to doskonała propozycja stylizacji zarówno do pracy, jak i na większe wyjścia.  Moda Marbet to synonim stylowości i klasy.

Szyciem zajmujemy się od wielu lat. Posiadamy wykwalifikowaną grupę fachowców z wieloletnim stażem. Zatrudniamy doświadczonych technologów, konstruktorów, krojczych, prasowaczy oraz krawcowe. Przywiązujemy dużą uwagę do tego, aby zachować jak najwyższą jakość usługi. Posiadamy również rozbudowany dział przygotowania produkcji, dzięki któremu mamy możliwość opracowania oraz wykonania nowych wzorów na podstawie rysunków, zdjęć oraz projektów graficznych. Do wykonania szablonów korzystamy z nowoczesnego systemu komputerowego, który ułatwia konstrukcję oraz stopniowanie szablonów. Posiadamy własną szwalnię zatrudniającą 100 osób.  Wykonujemy pierwowzory, przeszywamy kolekcje oraz krótkie serie produkcyjne. Podejmiemy się każdego zadania.
Specjalizujemy się w szyciu odzieży skórzanej oraz tekstylnej, co potwierdza nasz lookbook.
Kompleksowo obsługujemy naszych klientów. Zajmujemy się nie tylko samą produkcją odzieży, ale także robieniem szablonów odzieżowych, metek odzieżowych, nadruków na odzież, opakowań do odzieży oraz wszystkim, co związane jest, z uzyskaniem finalnego i kompletnego produktu.
Bacznie śledzimy rynek mody i na własne oczy widzimy jak jakość wypiera ilość a nowo powstające marki zwracają szczególną uwagę na wysoką jakość wykonania i użytych materiałów do produkcji kolekcji. Służymy pomocą i doświadczeniem.

Cechuje nas:
– najwyższa jakość wyrobów,
– konkurencyjne ceny,
– terminowość realizacji zamówień ,
– profesjonalizm personelu,
– korzystne warunki współpracy,
– szeroki asortyment futer, odzieży skórzanej oraz tekstylnej wypełnionej naturalnym puchem bądź eko-puchem,
– posiadanie własnej garbarni w której, wytwarzamy skóry najwyżej jakości co umożliwia nam dopasowanie do każdej grupy klientów.

Potwierdzeniem najwyższej jakości naszych działań jest uzyskanie w 2009 roku Gwarancji Najwyższej Jakości oraz tytułu Laureata Programu Promocji Jakości dla firmy Marbet za odzież ze skór naturalnych nadaną przez Prezesa Zarządu Europejskiego Kapitału Jakości i Ekologii.